Nuk do ta besoni ç' rreng i punon të atit Rita Ora (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 06-05-2016

Këngëtarja kosovare Rita Ora njihet në mbarë botën për muzikën që bën dhe për stilin e saj të veçantë.

Ajo vazhdimisht shihet e buzëqershur në daljet e saj në publik dhe mesa duket e njëjtë është edhe në shtëpi.

25 vjeçarja ka publikuar një video ku shihet babai i saj teksa fle mbi divan, por Rita e zgjon atë duke I future një cigare në hundë. Nga video vihet re që babai i saj Besniku, trembet dhe ngrihet menjëherë nga gjumi dhe aty shpërthejnë të qeshurat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E sapodalë/ “Hotter than Hell”, ylli Dua Lipa godet me këtë super këngë (VIDEO)
Kledi Kadiu pi kafenë në Romë me mamanë, dikush tjetër i shoqëron »
Article Logic
Execution time: 0.024892807006836
array(1) { ["section"]=> string(61) "nuk-do-ta-besoni-c-rreng-i-punon-te-atit-rita-ora-video-39658" }