Nuk do ta besoni kush është diplomuar dje te Filologjiku bashkë me studentët e tjerë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 03-11-2016 Nuk do ta besoni kush është diplomuar dje te Filologjiku bashkë me studentët e tjerë

Ai është një nga aktivistët më të zellshëm të shoqërisë civile, ish-konkurrent i Big Brother, moderator i emisionit "Mirmëngjes Shqipëri",pronar i një lokali në Tiranë por mesa duket edhe dëshmi e gjallë se procesi i studimeve është i pandalshëm pavarësisht moshës.

Arbër Çepani, ditën e djeshme është diplomuar në master bashkë me studentët e tjerë në degën e Trashëgimisë Kulturore.

Krenar ai mban veshur uniformën e cermeonisë së diplomimit ndërsa qesh i lumturuar.

Ndjekësve dhe miqve të tij nuk i ka mbetur gjë tjetër veçse t’i urojnë suksese Arbërit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03050708770752
array(1) { ["section"]=> string(90) "nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-diplomuar-dje-te-filologjiku-bashke-me-studentet-e-tjere-58270" }