Nuk do ta besoni ndryshimin në fenë myslimane të Janet Jackson, motrës së Michael Jackson, ja kush ndikoi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:15 01-11-2016 Nuk do ta besoni ndryshimin në fenë myslimane të Janet Jackson, motrës së Michael Jackson, ja kush ndikoi Janet Jackson me bashkeshortin e saj Wissam al Mana

Janet Jackson dhe bashkëshorti i saj multimiliarder nga Katari janë në pritje të një fëmije, raportojnë mediat ndërkombëtare. 

Por ajo që duket, është ndryshimi i Janet Jackson, nga një sex simbol, në një praktikante të fesë myslimane, raporton newsbomb.al.

Këngëtarja besohet se është ndikuar nga bashkëshorti mysliman, që e ka veshur Jackson me një look totalisht të ri.

Por kush është miliarderi Wissam Al Mana? Ai ka lindur në Katar dhe kur ishte dy vjec familja e tij u zhvendos në Londër. U shkollua në Britani dhe më pas në universitet në Uashington.

Grupi Al Mana u themelua nga babai i tij, Saleh Al Hamad Al Mana, dhe tashmë ka tre trashegimtarë, djemtë e tij, Wissam, Hisham, Kamal. Fitimet e kompanisë arrijnë 820 milionë paund dhe Wissam është drejtori ekzekutiv i grupit që drejton Harvey Nichols, Zara dhe Mango në Lindjen e Mesme. 

janet1

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01973295211792
array(1) { ["section"]=> string(109) "nuk-do-ta-besoni-ndryshimin-ne-fene-myslimane-te-janet-jackson-motres-se-michael-jackson-ja-kush-ndikoi-58023" }