Nuk do ta besoni se përse u shkarkuan nga detyra 4 ministrat, e tregon Kapexhiu (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:52 14-03-2017 Nuk do ta besoni se përse u shkarkuan nga detyra 4 ministrat, e tregon Kapexhiu (Foto)

Mjeshtri Bujar Kapexhiu ka realizuar nja karikaturë që po bëhet virale në rrjetet sociale.

Si gjithmonë Kapexhiu di të ilustrojë më së miri përmes karikaturave të tij personazhet në korrent me situatën politike. Dhe këtë herë ai ka goditur me shkarkimin e 4 ministrave, Saimir Tahiri, Ilir Beqja, Blendi Klosi dhe Bledar Çuçi.

Sipas Kapexhiut arsyeja e shkarkimit të ministrave është sepse kanë punuar shkëlqyeshëm.

“Shkarkoheni se keni punuar shkëlqyeshëm” shkruhet mbi karikaturën e Ramës ndërkohë që i drejton gishtin nga dera ministrave. 'Motivacion Rilindas' ironizon më tej Kapexhiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01626992225647
array(1) { ["section"]=> string(89) "nuk-do-ta-besoni-se-perse-u-shkarkuan-nga-detyra-4-ministrat-e-tregon-kapexhiu-foto-71844" }