Nuk do ta njihni, si dukej Eni Çobani vite më parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 13-09-2018 Nuk do ta njihni, si dukej Eni Çobani vite më parë (Foto)

Juristja e njohur drejtuese e emisionit “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani është tepër aktive në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram ku së fundmi ka shpërndarë një foto të disa viteve më parë.

Juristja gati nuk njihet në këtë foto ku shfaqet brune dhe e buzëqeshur teksa mban në prehër djalin e saj. ““Me dritën e syve që mi dha jetës një kuptim tjetër”, shkruan Eni Çobani në foton e shpërndarë.

sefwergf4gr34gg4g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme/ Kjo grua e suksesshme shqiptare nuk ndjek askënd, edhe pse e ndjekin me mijëra
Starton Festivali Ndërkombëtar i Filmit “IHRFFA” në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.025084972381592
array(1) { ["section"]=> string(61) "nuk-do-ta-njihni-si-dukej-eni-cobani-vite-me-pare-foto-134210" }