Nuk është ashtu siç duket...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 16-09-2015 Nuk është ashtu siç duket... Kastro Zizo dhe Zaimina Vasjari

Kastro Zizo dhe Zaimina Vasjari, të cilën këngëtari e cilëson si “të bukurën e dheut”.

Në një moment duket sikur Zaimi i është ulur në prehër Kastros por në fakt nuk është ashtu siç duket. Kështu e ka perceptuar edhe një fans i cili nuk ka nguruar t’ja përcjellë këngëtarit i cili gjithashtu i është përgjigjur.

“Nga momenti i parë duket sikur e ke në prehër”, i shkruan fansi.

“Momente janë ato”, i përgjigjet Kastro.

Mirë e ka Kastro por ndodh ndonjëherë që momentet zgjasin përgjithmonë, megjithse duhet thënë se këngëtari nuk është tip i “përgjithmonë”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028753995895386
array(1) { ["section"]=> string(31) "nuk-eshte-ashtu-sic-duket-20945" }