Nuk flasin prej dy vitesh, Enca zbulon arsyen e sherrit me Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 09-11-2018 Nuk flasin prej dy vitesh, Enca zbulon arsyen e sherrit me Noizyn

Dikur kanë qenë bashkëpunëtorë të ngushtë, por pas një zënke marrëdhënia e dy këngëtarëve të njohur u ftoh.

Enca dhe Noizy kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen për shkak të sherrit dhe konfliktit që kanë pasur me njëri tjetrin, gjë që shkaktoi edhe largimin e këngëtares nga grupi OTR.

Asnjëri prej këngëtarëve deri tani nuk e kanë thënë arsyen e zënkës, por së fundmi Enca ka habitur me një deklaratë të bërë në emisionin “NIN” në Kosovë.

“Mashkulli ka shumë ego dhe meshkujt në përgjithësi nuk do donin të ishin me një femër, që fiton më shumë se ai”, tha Enca duke lënë të nënkuptohet se janë zënë për çështje parash.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ju pëlqejnë pelerinat? Ja si mund t’i realizoni fare thjeshtë (VIDEO)
Dafina Zeqiri heq brinjët për të holluar belin!? »
Article Logic
Execution time: 0.019512176513672
array(1) { ["section"]=> string(71) "nuk-flasin-prej-dy-vitesh-enca-zbulon-arsyen-e-sherrit-me-noizyn-140928" }