Nuk flet me Tunën, po shihni ç’bën Robert Berisha me Tianin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:03 18-08-2018 Nuk flet me Tunën, po shihni ç’bën Robert Berisha me Tianin (FOTO)

Pak javë më parë Robert Berisha në një dalje televizive deklaroi se nuk kishte marrëdhënie të mirë me kunatën e tij Tunën. Madje tha se nuk donte ta shihte ndonjëherë.

“Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin jap jetën”, tha ai asokohe.

Këtë deklaratë Roberti e ka vërtetuar mjaft mirë së fundmi. Në një video të publikuar në Instastory ai tregon lidhjen e ngushtë që ka me nipin e tij, Tianin.

Në pamje shihet Roberti teksa filmon vogëlushin, kur ky i fundit vrapon në një market.

tian.jpg

tttt.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Si do të njihem me problemet dhe hallet tuaja’, aktivisti tregon historinë e Kryebashkiakut me qytetaren
Sokol Balla siç nuk e keni parë, me look të ri e tattoo, krah të vëllait (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018506050109863
array(1) { ["section"]=> string(70) "nuk-flet-me-tunen-po-shihni-c-ben-robert-berisha-me-tianin-foto-131447" }