Nuk foli por ishte atje... Shehaj e Tatimeve dëgjon, Cani i Finanave shpjegon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:06 10-11-2015 Nuk foli por ishte atje... Shehaj e Tatimeve dëgjon, Cani i Finanave shpjegon

Kryeministri Rama zhvilloi dje një takim me përfaqësues të shoqatave të biznesit dhe Dhomave të Tregtisë lidhur me paketën fiskale.

Në këtë takim nuk mungoi as drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj së cilës, megjithatë nuk iu desh të flasë. Këtë herë Shehaj ka bërë rolin e një dëgjuese të mirë ndërsa ministri i Financave Cani fliste.

Drejtoresha e Tatimeve duket mjaft e përqëndruar në atë çfarë po i shpjegon ministri.

“E ku qëndron problemi këtu?!”, do pyeste drejtoresha.

nuk1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029479026794434
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-foli-por-ishte-atje-shehaj-e-tatimeve-degjon-cani-i-finanave-shpjegon-25069" }