'Nuk ka fuqi në botë t'i bëjë presion Presidentit', Rama i përgjigjet menjëherë Metës: I ka vjedhur Doktoresha e Shkencave passwordin

Publikuar tek: politike, më 10:55 11-01-2019 'Nuk ka fuqi në botë t'i bëjë presion Presidentit', Rama i përgjigjet menjëherë Metës: I ka vjedhur Doktoresha e Shkencave passwordin

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet presidentit Ilir Meta pas akuzave të këtij të fundit.

 

Meta tha se Rama ka bërë gabim fatal duke kërcënuar Presidentin e Republikës së Shqipërisë në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Ndërsa me ironi, Rama i përgjigjet se presidentit mund t'i ketë vjedhur passwordin, bashkëshortja, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ndërsa shton më tej se i ka çuar provat e Gentit dhe për këtë arsye vuan.

"Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj eshte ne ate fazen kur i ben thirrje popullit per te marre armet, ngaqe s'di si te dale nga gropa qe i hap vetes! I çova provat e mekatit ndaj Gentit dhe vuan tani", përfundon Rama.

LEXO EDHE: http://www.newsbomb.al/lufte-e-ashper-meta-i-pergjigjet-dhemb-per-dhemb-rames-ai-qe-kercenoi-zaganin-nuk-ka-fuqi-ne-bote-qe-t-i-beje-presion-presidentit-148334 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022844076156616
array(1) { ["section"]=> string(136) "nuk-ka-fuqi-ne-bote-t-i-beje-presion-presidentit-rama-i-pergjigjet-menjehere-metes-i-ka-vjedhur-doktoresha-e-shkencave-passwordin-148337" }