“Nuk ka gjë se nuk dukesh”, ish e dashura e Noizyt në një VIDEO "OFF RECORD"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:34 23-07-2016

Ish e dashura e Noizyt e njohur si Kristjana Saxobeat në një video “off record” publikuar nga faqja Vipat e Bllokut.

“Nuk ka gjë se nuk dukesh”, dëgjohet t’i thotë personi që e filmon në video teksa ajo kërcen provokueshëm dhe thuajse e zhveshur.

“U prezantojme personazhin e ri ne showbizin shqiptar!Eshte balerin ish e dashura e @zinizin dhe shume hot”, shkruajnë Vipat e Bllokut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035320997238159
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-ka-gje-se-nuk-dukesh-ish-e-dashura-e-noizyt-ne-nje-video-off-record-47523" }