Nuk ka ligj për Stresin, ja ç’bën në sy të policëve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 13-10-2017 Nuk ka ligj për Stresin, ja ç’bën në sy të policëve (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar Stresi vazhdimisht ka qënë në qendër të vëmendjeve për shkeljet e ligjit.

Ngjarja më e bujshme e këngëtarit është arratisja e tij nga ambjentet e komisariatin nr.3 pak kohë më parë.

Por, pavarësisht kësaj fotot provokuese janë pjesë e pandashme e Arkimed Lushajt. Në një video të publikuar së fundmi në Instagram, Stresi shihet në hyrje të aeroportit duke tymosur atë që në pamje të parë duket cigare hashashi. Më pas shumë pranë tij kalojnë dy policë, por kjo nuk e shqetëson aspak reperin.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

download.jpg

 

 

 

Milano we coming hard tonight @flor.bana

A post shared by StresiFt Anxhelo ?? new ? (@stresi) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, Saimir Tahiri në "Portokalli", zbulohen fotot
Enca provokon sërish, nxjerr gjoksin bombastik dhe bën një sqarim për fansat e saj (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.023437023162842
array(1) { ["section"]=> string(62) "nuk-ka-ligj-per-stresin-ja-c-ben-ne-sy-te-policeve-video-95762" }