Nuk ka të ndalur Klaudia Pepa, nxjerr gjoksin dhe thithkat në fotot e reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:12 22-08-2017 Nuk ka të ndalur Klaudia Pepa, nxjerr gjoksin dhe thithkat në fotot e reja

Balerina e famshme shqiptare Klaudia Pepa, vijon të trondisë instagramin me fotografitë e reja nudo por tepër artistike.

Pas provokimit të djeshëm, Klaudia ka shpërndarë sot dy fotografi të reja tepër të nxehta ku tregon linjat e saj seksi teksa pozon krejtësisht nudo.

Dhe nuk ka se si të mos marrë mijëra pëlqime dhe komente në vetëm pak orë.

 

#MISTIQUE #Photographer @renuarlocaj #makeup @evadibra

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

 

#MISTIQUE #Photographer @renuarlocaj #makeup @evadibra

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tejet provokuese në plazh, çfarë fsheh pas perdes së zezë Olta Gixhari?
Çiljeta godet sërish! Baladë e paparë, sensuale, perfekte… Vetëm nën shoqërinë e Alores »
Article Logic
Execution time: 0.0040500164031982
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-ka-te-ndalur-klaudia-pepa-nxjerr-gjoksin-dhe-thithkat-ne-fotot-e-reja-89867" }