Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel, zbulohet emri tjetër që iku nga gjiganti mediatik

Publikuar tek: aktualitet, më 20:48 14-11-2017 Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel, zbulohet emri tjetër që iku nga gjiganti mediatik

Vazhdojnë largimet masive të gazetarëve dhe drejtuesëve nga televizioni kombëtar “Top Channel”.

Pas lajmit që publikoi newsbomb.al, për largimin e drejtorit të informacionit Sokol Balla është zbuluar një tjetër largim nga ky televizion. Duket se largimi Ballës nuk ka qenë largimi i vetëm nga departamenti i informacionit, pasi një muaj më herët ishte larguar edhe prodecenti ekzekutiv Enkelejd Llanaj.

Llanaj është një njohje shumë e vjetër e këtij televizioni, ku fillimisht kishte punuar si gazetar në terren në fushën e ekonomisë, kryeredaktor i sektorit të ekomonisë dhe së fundmi ishte në rolin e prodecentit ekzekutiv të lajmeve.

Mësohet se redaksia e lajmeve të “Top Channel” është përshirë nga një rrëmujë shumë e madhe e shkaktuar nga largimi drejtuesëve, por edhe largime të tjera të mundshme të gazetarëve të terrenit.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-drejtori i Arkivave zbulon shifra të frikshme të personave të internuar: 1945-1949, kampi tela me gjemba
Hidrocentralet në Parkun Kombëtar, politikani publikon pamjet: Na e shkatërruan dhe Valbonën »
Article Logic
Execution time: 0.019371032714844
array(1) { ["section"]=> string(99) "nuk-kane-te-ndalur-largimet-nga-top-channel-zbulohet-emri-tjeter-qe-iku-nga-gjiganti-mediatik-99565" }