Nuk kanë të sosur telashet për Tavecchio, akuzohet për abuzim seksual

Publikuar tek: sport, më 18:54 21-11-2017 Nuk kanë të sosur telashet për Tavecchio, akuzohet për abuzim seksual

Mesa duket largimi nga drejtimi FIGC është vetëm fillimi i telasheve për Karlo Tavecchio.

Ish-presidenti i federatës italiane të futbollit është vënë nën akuzë për abuzim seksual.

Sipas “Sportmediaset.it”, Karlo Tavecchio është akuzuar për ngacmim seksual nga një prej anëtarëve të Federatës Italiane të Futbollit.

Por gjithsesi kjo akuzë ende nuk është konfirmuar nga Prokuroria italiane dhe vetëm në ditët në vijim mund nisin të procedurat zyrtare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KRENARI! Shqiptarja rrëmben trofeun si futbollistja më e mirë femër në Suedi
Igli Tare tregon “kurën” që mund të shpëtojë futbollin shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.0044889450073242
array(1) { ["section"]=> string(75) "nuk-kane-te-sosur-telashet-per-tavecchio-akuzohet-per-abuzim-seksual-100392" }