Nuk mbaron te dasma, djali i manjatit të medias shqiptare pushime të çmendura në Afrikë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:05 28-09-2016 Nuk mbaron te dasma, djali i manjatit të medias shqiptare pushime të çmendura në Afrikë (FOTOT)

Pas dasmës superluksoze që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve për ditë me rradhë, edhe për faktin se ceremonia u zhvillua në Pallatin e Kongreseve si asnjëherë më parë,  djali i manjatit të medias shqiptare Ylli Ndroqi frymën e ka mbajtur në Afrikë.

Redoni dhe armenia Marjanë, kanë shkuar në Seychelles, Arkipelagun e 115 ishujve në Oqeanin Indian të Afrikës Lindore.

Muaj mjalti më të çmendur e magjepës së ky nuk mund të kishin!

Ja, hidhini një sy këtyre fotove publikuar nga Story!

st.jpg

st1.jpg

st3.jpg

st4.jpg

st5.jpg

st6.jpg

st7.jpg

st8.jpg

 st9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025650024414062
array(1) { ["section"]=> string(98) "nuk-mbaron-te-dasma-djali-i-manjatit-te-medias-shqiptare-pushime-te-cmendura-ne-afrike-fotot-54351" }