Nuk ndalet Edi Rama, 'Topin e Artë' ia dhuron Bashës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:10 04-12-2018 Nuk ndalet Edi Rama, 'Topin e Artë' ia dhuron Bashës

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga videot dhe fotot humoristike në drejtim të rivalëve të tij politikë.

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha dha vlerësimet e tij për futbollistin Luka Modric i cili rrëmbeu 'Topin e Artë', ndërkohë që kishte publikuar edhe foton e këtij të fundit.

Por kjo foto nuk mundi të mos kalonte nga duart e Ramës, i cili me fotomontazh ka zëvendësuar Modric me kreun e PD-së Lulzim Bashën.

dgfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02531886100769
array(1) { ["section"]=> string(56) "nuk-ndalet-edi-rama-topin-e-arte-ia-dhuron-bashes-143945" }