Nuk njihet këngëtarja shqiptare, publikon albumin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 30-06-2016 Nuk njihet këngëtarja shqiptare, publikon albumin e ri

Ajo di të jetë gjithnjë autentike dhe e guximshme në gjërat që bën.

E kemi fjalën për këngëtaren Flaka Krelani. Flaka sapo ka publikuar albumin e saj të ri ndërsa nuk njihet në këtë foto të realizuar nga Korab Kusari.

Ajo e cila e ka pikturuar kaq artistikisht është Mimoza Rraçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031689167022705
array(1) { ["section"]=> string(59) "nuk-njihet-kengetarja-shqiptare-publikon-albumin-e-ri-45038" }