Nuk përmbahet Berisha në emision: Të jetë burrë Rama nuk QAN te Eni Vasili

Publikuar tek: politike, më 22:17 13-09-2018 Nuk përmbahet Berisha në emision: Të jetë burrë Rama nuk QAN te Eni Vasili

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar me tone të ashpra nga studio e Opinion, teksa foli për reformën në drejtësi.

Berisha hodhi akuza të forta kundrejt kryeministrit, pasi sipas tij Rama i fshihet vettingut.

Ndër të tjera Berisha tha se Rama duhet të përballet me të dhe jo të nxjerrë shaminë e lotëve te emisioni i Eni Vasilit.

“Po të jetë burrë, edhe njëherë i them, mos të nxjerrë shaminë e lotëve atje te Eni Vasili, po të vijë ti bëjmë vettingun njëri-tjetrit”, u shpreh Berisha.

Kujtojmë që paralelisht me Berishën, Rama po jep një intervistë në emisionin “Open”, të Eni Vasilit në Top Channel.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Analisti ia përplas në sy Berishës: Të ka bërë synet Erdogan, tani fol…
Vrasjet në Shkodër, Rama: PD s’ka gojë të flasë, të tregojnë shifrat »
Article Logic
Execution time: 0.0047569274902344
array(1) { ["section"]=> string(80) "nuk-permbahet-berisha-ne-emision-te-jete-burre-rama-nuk-qan-te-eni-vasili-134236" }