Nuk përmbahet Berisha në emision: Të jetë burrë Rama nuk qan te Eni Vasili

Publikuar tek: barometri, më 08:31 14-09-2018 Nuk përmbahet Berisha në emision: Të jetë burrë Rama nuk qan te Eni Vasili

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar me tone të ashpra nga studio e Opinion, teksa foli për reformën në drejtësi.

Berisha hodhi akuza të forta kundrejt kryeministrit, pasi sipas tij Rama i fshihet vettingut.

Ndër të tjera Berisha tha se Rama duhet të përballet me të dhe jo të nxjerrë shaminë e lotëve te emisioni i Eni Vasilit.

“Po të jetë burrë, edhe njëherë i them, mos të nxjerrë shaminë e lotëve atje te Eni Vasili, po të vijë ti bëjmë vettingun njëri-tjetrit”, u shpreh Berisha.

Kujtojmë që paralelisht me Berishën, Rama po jep një intervistë në emisionin “Open”, të Eni Vasilit në Top Channel.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075150012969971
array(1) { ["section"]=> string(80) "nuk-permbahet-berisha-ne-emision-te-jete-burre-rama-nuk-qan-te-eni-vasili-134258" }