Nuk përmbahet Elvana Gjata, del pa reçipeta para fansave (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 09-08-2018 Nuk përmbahet Elvana Gjata, del pa reçipeta para fansave (VIDEO) Elvana Gjata

Elvana Gjata është ndër këngëtaret që po korr më së shumti sukses në muzikën shqiptare.

Këngët e saj të fundit janë shndërruar në hite, sakaq është gjithmonë kryetema e mediave rozë.

Ndërsa me postimin e fundit në Instagram, Elvana i habitit të gjithë.

Ajo u shfaq me një bluzë transparente dhe pa reçipeta, pamje këto që tregojnë goxha detaje nga gjoksi i këngëtares.

nnnnn.PNG

WhatsApp Video 2018-08-09 at 14.46.26 from tani on Vimeo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dua Lipa sqaron para të gjithëvë rivalitetin me Rita Orën
Ju duket argëtuese të koleksiononi? Ja çfarë ndodh po të merrni rërë nga ky ishull »
Article Logic
Execution time: 0.004533052444458
array(1) { ["section"]=> string(68) "nuk-permbahet-elvana-gjata-del-pa-recipeta-para-fansave-video-130618" }