Nuk përmbahet Iva Aliko, dikush e fotografon nga lart dhe ia nxjerr sheshit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 09-12-2016 Nuk përmbahet Iva Aliko, dikush e fotografon nga lart dhe ia nxjerr sheshit (Foto)

Këngëtarja Iva Aliko, e cila u përfol për një lidhje me një prej deputetëve të parlamentit shqiptar, ka provokuar keq fansat e saj me fotot e fundit.

Dikush duket se ka përfituar nga momenti që Iva Aliko po realizonte selfie duke shkrepur disa poza nga lart, njëra prej të cilave tregon ‘sheshit’ asetet e saj. Megjithatë fotot, ku asaj i duken edhe thithkat, Iva i ka ngarkuar vetë në Facebook.

Scsefwfwfswfwrenshot_1.jpg

Scwefw3fr2w3gfsrgghghggshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068650245666504
array(1) { ["section"]=> string(85) "nuk-permbahet-iva-aliko-dikush-e-fotografon-nga-lart-dhe-ia-nxjerr-sheshit-foto-62149" }