Nuk përmbahet Sali Berisha, publikon një foto aspak etike (+16)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:32 15-10-2016 Nuk përmbahet Sali Berisha, publikon një foto aspak etike (+16)

Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë nuk është përmbajtur me ato çka zgjedh të publikojë në rrjetin social Facebook.

Në vazhdën e aukuzave për ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe Policinë e Shtetit, Berisha ka publikuar këtë foto montazh që duhet thënë se nuk është aspak etik.

“Jo vetëm mediat ndërkombëtare por dhe mediat online të vendit e tallin Saje qorrin për vjedhjen e fundit me makinat elektrike te policise për të cilat nuk ekziston asnjë stacion karrikimi në Shqipëri! Sb” shkruan ish kryeministri bashkangjitur fotos që është raportuar si abuzive nga shumë ndjekës në Facebook.

nuk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022691011428833
array(1) { ["section"]=> string(65) "nuk-permbahet-sali-berisha-publikon-nje-foto-aspak-etike-16-56251" }