'Nuk u mërzite duke reklamuar bythën?' Kejvina Kthella merr kritika të ashpra (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:06 11-10-2018 'Nuk u mërzite duke reklamuar bythën?' Kejvina Kthella merr kritika të ashpra (FOTO) Kejvina Kthella

Tashmë debatet mes personazheve të famshëm dhe ndjekësve në rrjetet sociale janë bërë më të shpeshta. 

Fansat nuk ngurojnë të kritikojnë perosnazhet publikë, shpesh herë me fjalë shumë të ashpra. 

Kësaj rradhe, 'pre' e kritikave ka rënë dhe bukuroshja Kejvina Kthella, velinës së "Xi8ng me Ermalin". 

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”, i  shkruan një ndjekës në Instagram, ndërsa kejvina ia kthen: "Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”.

U6H.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës (VIDEO)
Habit moderatori i njohur: Kam punuar me llaç dhe tulla »
Article Logic
Execution time: 0.025042057037354
array(1) { ["section"]=> string(86) "nuk-u-merzite-duke-reklamuar-bythen-kejvina-kthella-merr-kritika-te-ashpra-foto-137443" }