Nusja e Enver Hoxhës sulmon DREJTORIN e TOP CHANNEL: Më ka penguar, nuk më ka lënë…

Publikuar tek: aktualitet, më 14:56 28-06-2018 Nusja e Enver Hoxhës sulmon DREJTORIN e TOP CHANNEL: Më ka penguar, nuk më ka lënë… Liljana Hoxha

Liljana Hoxha është nusja e djalit të dytë të ish-diktatorit Enver Hoxha, ndërsa sot është e ftuar në rupbrikën “Opinion”, në News 24.

Hoxha foli për ekspozitën e saj të quajtur “Harmonia universale” me 48 telajo. Teksa foli për motivet dhe realizimin e këaj ekspozite, Hoxha sulmoi edhe Drejtorin e Përgjithshëm të televizionit Top Channel, Ben Bushi.

Liljana Hoxha u shpreh se ka qenë pikërisht ai arsyeja se përse nuk ka dalë deri tani ekspozita, pa dhënë arsye pse.

“Ben Blushi ka qenë pengesë për daljen time. Ben Blushi e pengoi të dalë ekspozitën. Më duhet ta thoja këtë se vërtet jam surprizuar. Mendon se është te televizioni numër 1, por nuk ësht 1-shi”- u shpreh Liljana në emision.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Toyota-t me 3.4 milion EURO", zbulohet PLANI KRIMINAL, i shpëtuan dy herë policisë, si vepruan për të sjellë PARATË E PISTA në Durrës (DETAJE)
44 vjeçari u vjedh paratë e dokumentet ÇIFTIT POLAK në Tepelenë, ja si e pëson brenda një ore (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.024540901184082
array(1) { ["section"]=> string(87) "nusja-e-enver-hoxhes-sulmon-drejtorin-e-top-channel-me-ka-penguar-nuk-me-ka-lene-126042" }