Nusja kapet “mat” me dashnorin në krevatin e vjehrrit (VIDEO +18)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:19 28-07-2017 Nusja kapet “mat” me dashnorin në krevatin e vjehrrit (VIDEO +18)

Nja ngjarje e pazakontë është transmetuar sot në emisionin “ Me zemër të hapur “ në News24, ku një familje nga Kopliku ka dorëzuar pamjet sesi një grua tradhëton bashkëshortin e saj, në dhomën e vjehrrit në sy të fëmijëve të saj.

Nga pamjet e transmetuara, duket nusja e cila si fillim thotë se nuk e hapte derën se ishte gjysmë e zhveshur, e më pas, hynë kunata e saj, së bashku me një burrë dhe zbulojnë se në krevat bashkë me të ishte dhe dashnori.

Pas kësaj skene, burri e qëllon më pëllëmbë në fyryrë dhe dëgjohet kunata që bërtet.

Në të njëjtën kohë në dhomë dëgjohen të qarat e fëmijëve.

Bashkëshorti i gruas që u kap në krevat me dashnorin prej 4 vitesh jetonte në Amerikë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028903007507324
array(1) { ["section"]=> string(66) "nusja-kapet-mat-me-dashnorin-ne-krevatin-e-vjehrrit-video-18-87627" }