Nxirrnin pllaka guri nga Mali i Tomorit, arrestohen 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 10:25 21-05-2019 Nxirrnin pllaka guri nga Mali i Tomorit, arrestohen 2 persona

Dy persona janë arrestuar pasi transportonin pllaka guri dekorative nga mali i Tomorit.

Në pranga janë vënë shtetasit A.M nga Poliçani dhe S.Q. nga Tirana.

Arrestimi i këtyre dy shtetasve është bërë pasi nxirrnin në mënyrë të paligjshme pllaka nga Mali i Tomorit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023162126541138
array(1) { ["section"]=> string(67) "nxirrnin-pllaka-guri-nga-mali-i-tomorit-arrestohen-2-persona-165097" }