'O k*** kandari, dhi e zgjebosur', Mustafa Nano kërkon falje publikisht: Kam reflektuar…

Publikuar tek: aktualitet, më 21:57 11-10-2018 'O k*** kandari, dhi e zgjebosur', Mustafa Nano kërkon falje publikisht: Kam reflektuar… Mustafa Nano dhe Ervin Salianji

Analisiti i njohur Mustafa Nano ka kërkuar ndjesë për sjelljen e tij dy ditë më parë në emisionin “Opinion”.

“Me qenë se e hape këtë, isha të martën këtu, dhe kam reflektuar, ishte sjellje e gabuar, sjelljen time nuk e shpjegon asgjë. Unë u këerkoj ndjesë të gjithë atyre janë mërzitur me mua, shpresoj që të mos përsëritet më’, tha Nano.

Kujtojmë që analisti iu drejtua me një gjuhë mjaft të ashpër deputetit Salianji për çëështjen “Babale”.

LEXO EDHE: PLAS KEQ NË STUDIO, MUÇ NANO I HAKËRREHET SALIANJIT: O KOQE KANDARI PO TË PËRDORIN, DO SHKOSH NË BURG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Babalja”, Shpëtim Nazarko ia thote troç Vasilit e Spahos: Do t’ ju kushtojë rëndë, do futeni në burg
Balla mesazh Bashës, njerr numrin e telefonit: Pyet Saliun se i kujt është »
Article Logic
Execution time: 0.0047519207000732
array(1) { ["section"]=> string(86) "o-k-kandari-dhi-e-zgjebosur-mustafa-nano-kerkon-falje-publikisht-kam-reflektuar-137486" }