“O kokosh, mos ja fut kot me këto policët që shikojnë si gogolë”, kryeministri i kontrollon profilin dhe i kthen këtë përgjigje komentuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:03 24-04-2017 “O kokosh, mos ja fut kot me këto policët që shikojnë si gogolë”, kryeministri i kontrollon profilin dhe i kthen këtë përgjigje komentuesit

Kryeministri Edi Rama gjen kohën edhe për tu kthyer përgjigje komentuesve në facebook, pas postimeve të imazheve të ndryshme të punëve të qeverisë në mandatin e tij të parë.

Por një komentues i është drejtuar me fjalë jo etike. Ajo që bie në sy është fakti se Rama para se ti kthejë përgjigje, i ka kontrolluar më parë profilin dhe ka rezultuar që ai është babai i një vajze të vogël. Ja si ia kthen Rama përgjigjen komentuesit, i cili shkruan pakënaqësinë e tij për policinë e shtetit. 

prof.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama ia kalon Sali Berishës por gara e ashpër vazhdon, dhe ja pse jua kanë hequr “bllokimin” nga Facebook
Banorja e “Big Brother 9” krahu i djathtë i aleatit të Bashës publikohet FOTO-ja e rrallë »
Article Logic
Execution time: 0.016692876815796
array(1) { ["section"]=> string(141) "o-kokosh-mos-ja-fut-kot-me-keto-policet-qe-shikojne-si-gogole-kryeministri-i-kontrollon-profilin-dhe-i-kthen-kete-pergjigje-komentuesit-76219" }