“O Luli, dil nga çadra”, video që poston Rama kur Basha mban fjalim të shkrin gazit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 02-05-2017

Teksa kreu i opozitës, Lulzim Basha sulmon qeverinë dhe insiston se nuk heq dorë nga bojkoti, kryeministri Edi Rama tërheq vëmendjen me një video të postuar në facebook.

Përmes kësaj video komike, dy gra me kombësi të huaj përsërisin vetëm një frazë “O Luli, dil nga çadra”.

Duket se përmes këtij video-mesazhi kryeministri i bën apel kryeopozitarit sërish që të heqë dorë nga bojkoti dhe të ulet në një dialog së bashku. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022431135177612
array(1) { ["section"]=> string(85) "o-luli-dil-nga-cadra-video-qe-poston-rama-kur-basha-mban-fjalim-te-shkrin-gazit-77162" }