"Obama publikon të gjitha sekretet e alienëve përpara se të lë detyrën"

Publikuar tek: bota, më 19:48 18-11-2016

Një zyrtar amerikan, i cili është tepër i apasionuar pas shkencës, teknkologjisë dhe mistereve si alienët, thotë se Presidenti i SHBA-ve, Barac Obama ka në plan të bëjë publike sekrete qeveritare lidhur me ekzistencën e alienëve.

Steve Bassett, deklaroi sot se është kontaktuar nga zyrtarë të lartë, përgjegjës për ruajtjen e sekreteve shtetërore të cilët i kanë thënë se zbulimi i këtyre sekreteve është duke ndodhur, raporton newsbomb.al.

Po zbardhja e sekreteve të UFO-ve ishte një nga premtimet fushatës së Hillary Clinton, megjithëse shumë besonin se edhe nëse do të fitonte, ajo nuk do e bënte një gjë të tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069079399108887
array(1) { ["section"]=> string(75) "obama-publikon-te-gjitha-sekretet-e-alieneve-perpara-se-te-le-detyren-59973" }