Obama-Veliaj

Publikuar tek: foto-e-dites, më 15:22 27-12-2015 Obama-Veliaj

Kjo foto që thotë shumë është përzgjedhur për ditën e sotme në këtë rubrikë. Shikoni se çfarë ngjashmërie mes Presidentit Amerikan Barack Obama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Në disa momente, me të njëjtat ide dhe me foto të ekzekutuara përsosmërisht njësoj.

Foto ku shihet se si Veliaj preferon të kopjojë nga Obama janë shpërndarë masivisht në rrjetet sociale ditët e fundit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës/ Klajdi Nano, djali i birësuar në moshën 14 vjeçare nga ish kryesocialisti, tashmë si shok për të atin
Shkullaku i vëmendshëm përpara Ramës, Fuga sulmon Rakipin, gazetari i lëshon një batutë të hidhur »
Article Logic
Execution time: 0.016856908798218
array(1) { ["section"]=> string(18) "obama-veliaj-28667" }