Ofendimi i Ramës ndaj gazetarëve: Media është kthyer në magazinë injorantesh që i bën të gjithë pis

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:39 25-10-2017 Ofendimi i Ramës ndaj gazetarëve: Media është kthyer në magazinë injorantesh që i bën të gjithë pis

Sjellja e kryemnistrit Rama në dalje të Kuvendit me gazetarët ditën e sotme ka shkaktuar reagime të shumta.

Një nga gazetarët më të njohur në vend, Denis Dyrnjaja ka reaguar në rrjetet sociale për atë që ka ndodhur, duke thënë se ndjen keqardhje për atë gjest.

“Fatkeqësisht e madhe në fakt që media është kthyer në magazinë injorantesh dhe për këtë bëhen pis të gjithë”, shkruan Denis Dyrnjaja.

Më poshtë statusi plotë i Denis Dyrnjasë: 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020249128341675
array(1) { ["section"]=> string(104) "ofendimi-i-rames-ndaj-gazetareve-media-eshte-kthyer-ne-magazine-injorantesh-qe-i-ben-te-gjithe-pis-97156" }