Oficeri i Policisë vesh bluzën me shqiponjë dhe këndon himnin në Komision

Publikuar tek: barometri, më 08:10 26-01-2017 Oficeri i Policisë vesh bluzën me shqiponjë dhe këndon himnin në Komision

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026015996932983
array(1) { ["section"]=> string(79) "oficeri-i-policise-vesh-bluzen-me-shqiponje-dhe-kendon-himnin-ne-komision-66693" }