‘’Oh nana ime’’, përqafimi me të ëmën i Mavrajt dhe ngritja euforike e Sadikut nga Tramezzani (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 08:12 20-06-2016 ‘’Oh nana ime’’, përqafimi me të ëmën i Mavrajt dhe ngritja euforike e Sadikut nga Tramezzani (FOTOT)

Këto janë dy fotot që i kanë shpëtuar vëmendjes së shumë prej nesh natën e djeshme, pas fitores historike të shqiptarëve. Megjithatë po i risjellim.

Përqafimi me të ëmën i Mavrajt dhe ngritja e euforike e heroit të ndeshjes që shënoi Armando Sadikut nga ndihmëstrajneri Paolo Tramezzani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me Kombëtaren Gjermane, por gjaku thërret. Shkodran Mustafi: Urime Shqipëri!
Rama në ‘’Viva Voce’’ te dhoma e zhveshjes, u tregon ç'do t’u japë. Djemtë: Po makinën e Kaçes?! Gashi-Ramës: Ta hëngsha zemrën! (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.022552967071533
array(1) { ["section"]=> string(100) "oh-nana-ime-perqafimi-me-te-emen-i-mavrajt-dhe-ngritja-euforike-e-sadikut-nga-tramezzani-fotot-44046" }