Olen Çezari feston ditëlindjen, Inva Mula e befason në lokalin me muzikë live në Durrës (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:43 11-02-2018 Olen Çezari feston ditëlindjen, Inva Mula e befason në lokalin me muzikë live në Durrës (VIDEO)

Olen Çezari, është një një nga emrat e parë që të vjen ndërmend kur bëhet fjalë për instrumentistët shqiptarë më të mirë në botë.

Këto ditë ai festoi ditëlindjen dhe një nga surprizat më të bukura që mori ishte nga soprano e madhe Inva Mula. Ajo interpretoi një këngë, nën tingujt e violinës luajtur nga vetë Oleni në lokalin “Dy kitarat” në Durrës.

Inva Mula Këndoi live për nder të mikut të saj, ndërsa të ftuarit në ditëlindjen e violinistit me siguri kanë shijuar një performancë të shkëlqyer.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arti shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori dhe ish-drejtori i teatrit
'Artistët punojnë për një çapë bukë!' Kumbaro i përgjigjet aktorit Robert Ndrenika: I dashur Robert, mendoj njësoj si ju… »
Article Logic
Execution time: 0.65107798576355
array(1) { ["section"]=> string(99) "olen-cezari-feston-ditelindjen-inva-mula-e-befason-ne-lokalin-me-muzike-live-ne-durres-video-109892" }