Oligarku rus shpenzon 3.5 milionë dollarë në dasmën e mbesës, fton Elton John dhe Mariah Carey për të kënduar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:14 16-01-2017 Oligarku rus shpenzon 3.5 milionë dollarë në dasmën e mbesës, fton Elton John dhe Mariah Carey për të kënduar (Foto)

Një miliarder rus a shpenzuar 3.5 milion dollarë në dsmën e mbesës së tij 19-vjeçare dhe ka ftuar këngëtarët Elton John dhe Mariah Carey.

 

Irene Kogan, mbesa e biznesmenit Valery Kogan është martuar me Daniel Kevey të shtunën.

Mariah Carey thuhet se është paguar  2.5million paund për të fluturuar në nga SHBA dhe këndoi baladën ‘Ëe Belong Together’ në hotelin historik të Londrës, ku Suita presidenciale kushtonte £ 1,450 euro nata.

Eltonështë paguar jo më pak se 1million dolalrë dhe i ka dedikuar çiftit këngën ‘Dancer Tiny’ shkruan ‘Daily Mail’.

rusi2.jpgrusi4.jpgrusi5.jpgrusi6.jpgrusi7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025520086288452
array(1) { ["section"]=> string(119) "oligarku-rus-shpenzon-3-5-milione-dollare-ne-dasmen-e-mbeses-fton-elton-john-dhe-mariah-carey-per-te-kenduar-foto-65670" }