Olli thirrje Veliajt: Lere ekzibicionin dhe hiq dorë nga show

Publikuar tek: politike, më 10:56 01-08-2015 Olli thirrje Veliajt: Lere ekzibicionin dhe hiq dorë nga show Leonard Olli

Leonard Olli, anëtar i PD në Këshillin Bashkiak i ka bërë thirrje kryebashkiakut të ri të Tiranës të heqë dorë nga ajo që Olli e cilësoi si show.

Sipas Ollit,  Veliaj duhet të mbledhë menjëherë Këshillin Bashkiak për familjet në nevojë që nuk kanë asnjë strehë banimi. “Hiq dorë nga show ! Filloje seriozisht nga puna lere ekzibicionin dhe shown negativ”, përsëriti Olli për Veliajn i cili dje shkoi në punë me autobus dhe u komentua shumë për këtë fakt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD denoncon: Pas dy ditësh, Rama i jep 61 milionë euro mikut të tij për dializën
Vajzat misterioze, ja kush pushon në rezidencën shtetërore në Dhërmi (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.029789924621582
array(1) { ["section"]=> string(66) "olli-thirrje-veliajt-lere-ekzibicionin-dhe-hiq-dore-nga-show-17487" }