Olta Gixhari mahnit me “look”-un e saj, ja si vjen sonte për të gjithë shqiptarët (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:19 20-02-2017 Olta Gixhari mahnit me “look”-un e saj, ja si vjen sonte për të gjithë shqiptarët (VIDEO)

Olta Gixhari duket e mrekullueshme me “look”-un e saj.

Ajo ka veshur një fustan të gjatë të gjelbër, teksa ka zbuluar hiret e saj femërore, me flokët bjonde dhe ngjan si një “madam” e vërtetë.

Sonte aktoren e njohur mund ta shihni në “Your Face Sounds Familiar”.  Lajmin e ka bërë të ditur vetë Olta me anë të një videoje që ka publikuar në Instagram. 

 

Per pak minuta ne TV Klan #YFSF

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01977801322937
array(1) { ["section"]=> string(90) "olta-gixhari-mahnit-me-look-un-e-saj-ja-si-vjen-sonte-per-te-gjithe-shqiptaret-video-69360" }