Olta Gixhari nxjerr në pah hiret, Olti e ironizon: Jemi me pak reumatizëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 30-04-2015 Olta Gixhari nxjerr në pah hiret, Olti e ironizon: Jemi me pak reumatizëm Postimi i Olti Currit për foton e aktores

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari i ka përshëndetur fansat e saj këtë mëngjes me një foto që të zgjon që pa gdhirë madje. “ Mirmëngjes”, ka shkruar Olta e cila është në duart e grimieres që po kujdeset për pamjen e saj, teksa dukshëm sytë shkojnë te dekolteja që nxjerr në pah hiret femërore të Oltës.

Nga ana tjetër opinionisti Olti Curri  e ka publikuar foton e aktores në profilin e tij zyrtar dhe ka ironizuar përmes humorit :
“Mirmëngjes Olta, mirë qenke gdhirë...ja edhe ne ashtu pak reumatizëm po nga koha e kemi”, shkruan opinionisti. Në fakt kot “fshihet” pas kohës Olti se ne e shohim që koha është për bukuri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030296087265015
array(1) { ["section"]=> string(77) "olta-gixhari-nxjerr-ne-pah-hiret-olti-e-ironizon-jemi-me-pak-reumatizem-10059" }