Olta Gixhari rikthehet me "peshkatarin" më të ri se ajo në moshë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 26-01-2017 Olta Gixhari rikthehet me

Nga “komunikimi” në rrjetet sociale dyshohet për një rikthim të çiftit Olta-Xhek.

Aktorja dhe ish- i dashuri i saj 23-vjeçar janë ndarë gati një vit më parë, ndarje e cila përfundoi dhe me fshirjen e fotove të tyre nga rrjetet sociale.

Mirëpo një “like” i dhënë nga Olta në foton e Xhek në "Instargram" ngjall dyshimet për një rikthim të tyre, ose kjo mund të jetë një shenjë miqësie. 

jack.png

 

 

 

olta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028863906860352
array(1) { ["section"]=> string(68) "olta-gixhari-rikthehet-me-peshkatarin-me-te-ri-se-ajo-ne-moshe-66761" }