Olti Curri-Arjan Çanit: Po je i zoti imitoje Encën nga b*thët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:31 08-04-2016 Olti Curri-Arjan Çanit: Po je i zoti imitoje Encën nga b*thët

Olti Curri ka reaguar pas intervistës së këngëtares Enca Haxhia në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan.

Bloggeri ka shkëputur një moment nga intervista, kur gazetari Arjan Çani po përpiqej të imitonte Ecën duke fryrë buzët, dhe foton e ka publikuar në faqen e tij në facebook.

Mbi foton, Olti shkruan: “Enca nuk i bën buzët ashtu...ti Çani po qe i zoti imitoje Encën nga b*thët”.

12439295_1339394279411355_8730659527134962488_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029479026794434
array(1) { ["section"]=> string(66) "olti-curri-arjan-canit-po-je-i-zoti-imitoje-encen-nga-b-thet-37196" }