Olti Curri “bashkon” Adelën dhe Bjordin, mjaftoi vetëm një këngë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 22-01-2016 Olti Curri “bashkon” Adelën dhe Bjordin, mjaftoi vetëm një këngë

Adela dhe Bjordi ka qenë ndër çiftet më të komentuara të Big Brother ndër vite, por ndonëse lidhja e tyra zgjati për shumë kohë, sërish fundi ishte i njejtë me çdo lidhje brenda shtëpisë më të njohur në Shqipëri.

Megjithatë, Adele dhe Bjordi janë bërë sërish bashkë, por kësaj here në whats app-in e blogerit Olti Curri. Publikimi i këngës së disa viteve më parë me të cilin ish-çifti i “BB” u prezantua në Këngën Magjike, mesa duket i ka ngacmuar jo pak.

Të dy i kanë dërguar Currit mesazhe në celular dhe ja si e komenton ai:

"Bashkohen Adela dhe Bjordi, çifti më i dashur nga publiku në historinë e Big Brother Albania...por në whatsappin tim. Ripostimi i këngës së tyre në një edicion të Këngës Magjike, i bëri dy personazhet e reality shoë, sot njëra gazetare dhe prezantuese ndërsa tjetri skenarist dhe aktor që të më shkruajnë në whatsapp. Sigurisht sa herë që komentoj personazhe të artit, ekranit apo show bizit në përgjithësi whatsappi merr zjarr por e veçanta e kësaj radhe është se u renditën afër dy emra që lanë për tre muaj gjithë Shqipërinë pa gjumë me historinë e tyre përpara kamerave të Bigut.”

12552893_1277137518970365_2457621590657570131_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015964031219482
array(1) { ["section"]=> string(67) "olti-curri-bashkon-adelen-dhe-bjordin-mjaftoi-vetem-nje-kenge-30712" }