Olti Curri deklaratë dashurie stafit të newsbomb.al, “gërricet” me drejtoreshën (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:41 27-12-2016
Olti Curri by newsbomb-al

Gjithnjë pikant blogeri Olti Curri me mesazhet e tij. Këtë herë, Olti në urimin special për lexuesit e newsbomb.al, s’ka harruar të përmendë njerëzit që punojnë pa u lodhur për këtë portal ndërsa ka “ngacmuar” në mënyrën e tij edhe drejtoreshën e këtij portali, Anila Bashën, që siç thotë blogeri, ngjiret kur bën tifozllëk për skuadrën e saj të zemrës, Tiranën.

“Një përshëndetje dhe urim special për të gjithë lexuesit e portalit të famshëm newsbomb. Ju uroj nga zemra të keni një vit 2017 plot me gëzime në familjet tuaja, begati e mbi të gjitha shëndet.

Ju uroj që të jeni të lumtur sepse lumturia nuk ka çmim! Ju kërkoj ndjesë për zërin se më është ngjirur si  Anila Bashës kur shkon të bëjë tifozllik për Tironën. Përshëndetje dhe stafit, ju dua shumë”, përmbyll mesazhin e tij pozitiv një nga njerëzit më të ndjekur në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070779323577881
array(1) { ["section"]=> string(88) "olti-curri-deklarate-dashurie-stafit-te-newsbomb-al-gerricet-me-drejtoreshen-video-63906" }