Olti Curri i përgjigjet pyetjes: “Pse të shohim gjithmonë vetëm?”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 19-07-2015 Olti Curri i përgjigjet pyetjes: “Pse të shohim gjithmonë vetëm?”

Olti Curri vijon pushimet e tij në plazhet e mrekullueshme në jug të vendit, e në të njëjtën kohë nuk harroh të shpërndajë me fansat e tij në Facebook çaste nga këto pushime.

Por një komentuesi duket se i ka rënë në sy fakti pse Olti del shpesh i vetëm në foto dhe nuk ngurron ta pyesë “O Olti gjithmonë vetëm të shof unë ty me plak....nuk ke noj amore për të shtyp ti?”. Ndërsa Olti Curri, që pas këtij komenti rrezikon të marrë pseudonimin “Olti Hamshori” nuk kapet fare ngushtë por përgjigjet “Kam por po solle edhe ti më mirë. Sa më shumë më mirë.”

Tashmë e mësuam që Olti Curri e ka një “amore” por se kush është ajo, mbetet ende mister.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026911973953247
array(1) { ["section"]=> string(67) "olti-curri-i-pergjigjet-pyetjes-pse-te-shohim-gjithmone-vetem-16530" }