Olti Curri i shqetësuar për fëmijën e Aurelës, e pyet se më kë do qendroi ai pas ndarjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 12-09-2015 Olti Curri i shqetësuar për fëmijën e Aurelës, e pyet se më kë do qendroi ai pas ndarjes

Është e vërtetë që dje edhe sot është folur shumë në media për divorcin e Aurela Hoxhës me bashkëshortin e saj, e për këtë arsye, Olti Curri është munduar të ndryshoj sado pak situatën.

Ai i ka dërguar një mesazh mikeshës së tij, duke e pyetur se me kë do të qëndroj fëmija pas ndarjes së çiftit. Që të mos keqkuptohemi, me fëmijën Olti nënkupton fotografin Endri Mërtiri, po ashtu mik i ngushtë me Aurelën.

Pasi e ka postuar në instagram këtë bisedë të shkurtër, Olti bën thirrje që të mos flitet më për këtë çështje në media, gjithsesi, ky postimi i tij më shumë ngjason me një thirrje që divorci i Aurelës të qendroj edhe për disa kohë në faqet e mediave online dhe gazetat rozë.

“Mjaaaaaaaft se vetëm te parashikimi i motit nuk u fol për divorcin. Jetë të lumtur atyre që bashkohen, njelloj si atyre që ndahen”, shkruan Olti në instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046890020370483
array(1) { ["section"]=> string(93) "olti-curri-i-shqetesuar-per-femijen-e-aureles-e-pyet-se-me-ke-do-qendroi-ai-pas-ndarjes-20624" }