Olti Curri kap lapsusin e spikerit të Top Channel në natën e ndërrimit të viteve, qesh me Ilir Paçon (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:04 01-01-2016

Olti Curri nuk lë ti shpëtojë gjë dhe është gjithnjë vigjilent kur bëhet fjalë për gafat e kolegëve.

Këtë hëre opinionisti ka kapur lapsusin e spikerit Ilir Paço teksa po jepte edicionin informativ bashke me kolegen Genta Popa. 'Mirëmbrëma, ky është edicioni i fundit per vitin 2016' ka thënë Paço nderkohë qe 2016 ende nuk kishte nisur. °Hahaha...° shkruan Olti Curri ndërsa u bën tagg Muhamed Veliut dhe Beti Njumës, dy gazetarëve të tjerë të Top Channel.

°Nuk qenkam keq vetëm unë me datat*, përmbyll Olti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025598049163818
array(1) { ["section"]=> string(111) "olti-curri-kap-lapsusin-e-spikerit-te-top-channel-ne-naten-e-nderrimit-te-viteve-qesh-me-ilir-pacon-video-28968" }