Olti Curri për shtatë palë qejfe në pishinën gjigante por mendjen e ka te Fevziu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 31-05-2018 Olti Curri për shtatë palë qejfe në pishinën gjigante por mendjen e ka te Fevziu Olti Curri bloger

Blogeri Olti Curri, këtë të enjte të “nxehtë” parlamentare, ka vendosur të relaksohet në ambientet e resortit gjigant "Miamar" në Livadh.

Por ndonëse larg halleve të politikës e aktualitetit, blogerin e shqetëson fati i Blendi Fevziut i cili thuhet se do kalojë në Top Channel përkundrejt një shume të majme.

“Ça u bo me Fevzon! Po Ylli Rakipi kaloi te Mediaset?”, shkruan me tone humori e ironie Olti.

E ftojmë të lexojë newsbomb.al për të qenë i informuar lidhur me çfarë do ndodhë në ditët në vazhdim.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Young Zerka e thotë troç: Unë dhe Ronela…
Nuk ndalen sukseset, këngëtarja shqiptare në listën e femrave më me influencë në Britani »
Article Logic
Execution time: 0.004472017288208
array(1) { ["section"]=> string(87) "olti-curri-per-shtate-pale-qejfe-ne-pishinen-gjigante-por-mendjen-e-ka-te-fevziu-122771" }