Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin: Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:19 12-10-2018 Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin: Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen Armijna Mevlani dhe Olti Curri

Olti Curri është ndër blogerët më të famshëm, dhe ndër personazhet e njohur më të përfolur në Shqipëri.

Olti njihet dhe si një nga opinionistët më thumbues, ndërkohë që këtë herë në “rrjetën” e tij ka rënë Armina Mevlani, dhe jo për të parën herë në fakt.

Olti shpesh tallet me Arminën për mënyrën si flet anglisht, dhe këtë herë ka vendosur ta ironizojë nëpërmjet një video ku shfaqet një vogëlush i cili nuk mund ta flaës mirë gjuhën angleze.

“Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen, Armina”, shkruan Olti.

gfxgz.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndjekësja e ofendoi, Beatrix Ramosaj i kthehet keq: Zhduku nga faqja ime kurvë
Cozman ribashkohet me Shqipet e Londrës, ‘harron’ Babastars »
Article Logic
Execution time: 0.020228862762451
array(1) { ["section"]=> string(88) "olti-curri-tallet-keq-me-armina-mevlanin-kush-ta-ka-mesuar-anglishten-ty-te-keqen-137575" }