Olti Currit i vjen një kartolinë e çuditshme: E kuptoni që unë shëndoshem nga Inboxi!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:32 02-01-2016 Olti Currit i vjen një kartolinë e çuditshme: E kuptoni që unë shëndoshem nga Inboxi!

Opinionistit dhe tekstshkruesit, Olti Curri i vjen një kartolinë shumë e çuditshme në adresën e tij online. Teksa shumë njerëzve të njohur u kanë shkuar kartolina me lule, me gota me shampanjë, apo me dëborë siç e tregon edhe vetë Olti, në adresë të tij ka ardhur një pulë, madje e pjekur dhe e saponxjerrë nga furra.

‘’Qofsh mirë Olti! Zoti ju sjelltë mbarë çdo gjë në jetën tuaj!’’, i shkruan dërguesi i kartolinës.

E si gjithnjë Olti e ka një përgjigje, që shpjegon edhe ndonjë kile të tepërt që mund të ketë.

‘’Urdhëro, ja si më vijnë mua urimet e vitit të ri…E kuptoni që unë shëndoshem nga Inboxi!’’, shkruan Olti.

olticurripulajpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022477149963379
array(1) { ["section"]=> string(89) "olti-currit-i-vjen-nje-kartoline-e-cuditshme-e-kuptoni-qe-une-shendoshem-nga-inboxi-28982" }